Блістерна упаковка

Ми можемо запропонувати виготовлення індивідуальної блістерної упаковки повністю прозорою або кольоровою, повністю або частково повторює форму Вашого виробу.

Блістерна упаковкаБлістер — це один з прикладів вдалої комбінації можливостей пластика і картону. Блістерна упаковка, як правило, складається з жорсткої поліграфічної підкладки і футляра з прозорої плівки. Наявність поліграфічної підкладки дозволяє використовувати маркетингову складову упаковки шляхом нанесення на неї назви, слогану, зображення, інформації про виробника і упакованого товару і багато чого іншого.

ТОВ «ВП ПЛАСТ-А-ПАК» виробляє і реалізує різні типи блістерної упаковки, яка, в залежності від призначення поділяються на такі види:

  • блістери під приварку (футляр приварюється клеєм на спеціальному обладнанні до поліграфічної підкладці);
  • блістери з замками (блістер-бокси). Вона повністю виготовляється з прозорої плівки, має замки, здатні фіксувати упаковку, а глибина виробів може досягати 100 мм. Такі блістери, як правило, мають високий ступінь захисту, що дуже ускладнює можливість підробки товару.

Блістерна упаковкаЯк правило, блістерна упаковка виготовляється з прозорої плівки, але за бажанням замовника ми можемо виготовити блістери практично будь-якого кольору і відтінку.

Крім того, можливе нанесення логотипу або фірмової символіки на блістери методом вакуумного формування.

Блістерна упаковка приваблива, захищає товар від підробки, прискорює процес упаковки, спрощує підрахунок, полегшує продаж. Блістер зручний для споживача і створює імідж сучасного і технологічного виробника.