Лотки для харчових продуктів

Прозора пластикова упаковка дозволяє добре переглядати продукт з усіх боків, викликаючи довіру покупця. Така упаковка для продуктів створює враження індивідуальної призначеного вмісту.

Пластикова упаковкаСучасна пластикова упаковка для продуктів повинна відповідати ряду вимог: вона повинна бути нетоксичною, міцною, легкою і гнучкою, не зміняти запах і смакові якості їжі, забезпечувати безпеку товару при зберіганні і транспортуванні. Всі ці якості, безумовно, має пластикова упаковка виробництва ТОВ «ПП ПЛАСТ-А-ПАК».

Ми використовуємо високоякісні харчові плівки, строго дотримуємося технології виробництва. Завдяки цьому пластикова упаковка для харчових продуктів безпечна, довговічна, відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам.

Пластикова упаковкаМи можемо підібрати пластик з потрібними властивостями (термостійкість, щільність, пластичність) і варіювати вагу (і, відповідно, вартість) тари. Крім того, виготовлення стаканів, контейнерів та іншої упаковки можливо з прозорого (нефарбованого) і кольорового пластику.

Фахівці ТОВ «ПП ПЛАСТ-А-ПАК» по упаковці для продуктів харчування допоможуть вам розробити комплексні пакувальні рішення відповідно до ваших індивідуальних вимог і вимог ваших клієнтів.