Корекси

Корекси — це упаковка для кондитерських виробів: шоколадних цукерок, зефіру, печива, мармеладу, драже і багато чого іншого.

korreksiПроектуючи упаковку для цукерок, ми в першу чергу відштовхуємося від характеристик цукерок, які потрібно упакувати, їх форми, ваги,
розташування в коробці.

Цукерки всередині корекса повинні розташовуватися таким чином, щоб покупцеві було зручно виймати цукерку з упаковки і разом з тим, щоб цукерки не пошкодити при транспортуванні. Тому велике значення на етапі проектування приділяється формі комірки корекса, в яку буде укладатися цукерка. Комірка може бути круглої, овальної, квадратної багатокутної, складної форми. Часто в одному корексі комбінуються кілька різних форм комірок.

Корекси для цукерок можуть мати найрізноманітніший дизайн. На корекс можна нанести методом термоформовки логотип компанії, назва цукерок, рекламний слоган і іншу текстову чи графічну інформацію.

Пластикові корекси досить часто застосовуються для упаковки та інших товарів народного споживання. Їх, як правило, поміщають всередину картонної коробки. Тому в більшості випадків вони мають прямокутну форму, хоча технологія, по якій здійснюється виготовлення такого типу продукції, допускає виробництво пластикових ложементів будь-яких нестандартних форм. Це дає велику свободу вибору для виробників кондитерських виробів.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам виробництво коррексів зрозробкою індивідуального дизайну. Ми застосовуємо тільки самі високоякісні сертифіковані матеріали і сучасні технології. Завдяки цьому ми можемо гарантувати вам найвищий результат при оптимальних витратах.